“Nagyon élménydúsan telt a hétvége. Az oktató nagyon rendes, szimpatikus, és ebből kifolyólag az egész rajzolás jó volt. Szerettem a társaságot is. Olyan dolgokat tanultam, hogy ezáltal olyan dolgokat rajzoltam, amit először nem is hittem el, hogy én csináltam. Köszönöm Kata néninek ezt az egészet, meg a szüleimnek is. Most már imádok rajzolni!”

R.Rebeka Ramóna,  Gyermek jobb agyféltekés rajztanfolyam I.

4-8 éves gyerekek szüleinek! NGYENES ÉLŐ WEBINÁRIUM

Hogyan kerüld el idén nyáron a kütyü-csapdát, és érd el, hogy gyermeked magától üljön le alkotni napi 1 óra fejlesztés nélkül?

nap
óra
perc
mp